Praca – Sprzątanie Grobów – Kraków

Praca - sprzątanie grobów w Krakowie

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy stałej jak i dorywczej (kilka dni w miesiącu po 3-5h dziennie).

Praca polega na opiece nad grobami (głównie sprzątanie i mycie grobów) na cmentarzach w Krakowie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w opiece nad grobami ale nie jest to warunek konieczny
  • Sumienność i dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • Zdolność do pracy w terenie w różnych warunkach pogodowych
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane
  • Punktualność

Obowiązki:

  • Sprzątanie i mycie grobów zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (awans na managera lub kierownika) oraz szkoleń wewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • Szkolenie

Jeśli interesuje Cie nasza oferta to zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48 723 599 173) lub poprzez poniższy formularz kontaktowy:

    Zamówienie online
    Zadzwoń