Cmentarz Salwatorski – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Salwatorski Kraków

Na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Salwatorski Kraków

Nasze usługi - cmentarz Salwatorski

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Bronowice w Krakowie:

Cmentarz Salwatorski w Krakowie

Cmentarz Salwatorski w Krakowie, założony w 1865 roku, to jedno z najbardziej malowniczych i historycznie bogatych miejsc pochówku w Polsce. Położony na wzgórzu Salwator, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Wisłę i Stare Miasto. Jego atmosfera jest pełna spokoju i zadumy, a liczne wiekowe drzewa i zadbane alejki tworzą niepowtarzalny klimat, sprzyjający refleksji.

Wśród grobów można znaleźć miejsca spoczynku wielu znanych krakowskich rodzin, artystów, naukowców i duchownych. Na cmentarzu Salwatorskim spoczywają między innymi wybitny malarz Jacek Malczewski oraz historyk sztuki i konserwator Jan Matejko. Nagrobki i pomniki są często dziełami sztuki, wykonanymi przez znanych rzeźbiarzy, co dodaje temu miejscu dodatkowego waloru artystycznego.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online