FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Z uwagi na to, że mamy wielu klientów zza granicy – akceptujemy płatności zagraniczne w różnych walutach.

Przed i po wykonaniu prac wykonujemy dokładną dokumentację fotograficzną którą następnie bezpłatnie wysyłamy naszym klientom.

Jeśli grób nie był od bardzo dawna sprzątany to może być znacznie zabrudzony. Oczywiście zajmujemy się też sprzątaniem bardzo zabrudzonych grobów jednak cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie.

Oczywiście w naszej ofercie znajduje się cykliczne sprzątanie grobów. Można zamówić usługę sprzątania i mycia grobów np. 3x, 6x, 9x, 12x lub więcej razy w roku.

Można zamówić u nas wszystkiego rodzaju prace związane z grobami m.in. odzielenianie, zamontowanie ławeczki, obsypanie grobu gresem, zasadzenie kwiatów przed grobem lub na grobie zimnym, odnowienie liter, wykonanie nowych liter, załatwianie spraw z administracją cmentarza, zamówienie mszy, sprzątanie po pogrzebie, przygotowanie grobu do pogrzebu, położenie wieńców czy kwiatów, zapalenie zniczy, obudowanie grobu ziemnego itd.

Bardzo często publikujemy na naszym blogu czy w social media(facebook, instagram czy twitter) posty z kodami rabatowymi. Zachęcamy więc do śledzenia naszych social media.

Oferujemy usunięcie mchu z grobu oraz odzielenianie. Cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Aby dokonać zamówienia usługi sprzątania i mycia grobu należy skontaktować się z nami telefonicznie (+48 723 599 173), mailowo (sprzataniegrobow24krakow@gmail.com) lub złożyć zamówienie online (www.sprzataniegrobow24.pl/zamowienie-online/).

Aby móc znaleźć i posprzątać grób potrzebujemy od klienta nast. danych: imię, nazwisko oraz datę śmierci osoby pochowanej. Dzięki tym danym będziemy mogli sprawdzić dokładną lokalizację grobu na cmentarzu.

Koszt sprzątania i mycia grobu zależny jest od kilku czynników takich jak: wielkość grobu oraz poziom zabrudzenia. Ceny zaczynają się już od 70 zł za popsrzątanie grobu pojedynczego. Można zaoszczędzić zamawiając u nas cykliczne sprzątanie grobu. Więcej informacji znajduje się w naszym cenniku sprzątania grobów.

Zajmujemy się sprzątaniem i myciem wszystkich rodzajów grobów: lastryko, granit, marmur, piaskowiec oraz groby ziemne. Nie ma znaczenia również to czy jest to grób pojedynczy, podwójny czy grobowiec rodzinny.

Usługi sprzątania i mycia grobów realizujemy zazwyczaj w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia. W przypadku okresu przed Wielkanocą i 1 listopada usługę należy zamówić przynajmniej miesiąc wcześniej.

Nasze usługi sprzątania i mycia grobów świadczymy na wszystkich cmentarzach w Krakowie: Cmentarz Bronowice, Cmentarz Grębałów, Cmentarz Kobierzyn – Lubostroń, Cmentarz Komunalny w Podgórkach Tynieckich, Cmentarz Kobierzyn – Maki Czerwone, Cmentarz Mydlniki, Cmentarz Podgórski, Cmentarz Prądnik Czerwony (Batowice), Cmentarz Prokocim, Cmentarz Pychowice, Cmentarz Rakowicki, Cmentarz Wola Duchacka oraz Stary Cmentarz Podgórski.

Zamówienie online
Zadzwoń