Cmentarz Prokocim – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Prokocim Kraków

Na cmentarzu Prokocim w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Prokocim w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Prokocim

Nasze usługi - cmentarz Prokocim

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Prokocim w Krakowie:

Cmentarz Prokocim w Krakowie

Cmentarz założony w 1917 roku przy Parafii Matki Bożej Dobrej Rady, od 1985 roku funkcjonuje jako cmentarz komunalny. Zajmuje powierzchnię 3,03 hektara. Cmentarz ten jest otwarty w godzinach od 7:00 do 20:00 w okresie od kwietnia do września, natomiast od października do marca jest czynny od 7:00 do 18:00.

Na cmentarzu znajduje się kilka wyjątkowych przykładów rzeźby cmentarnej, w tym figura Chrystusa Frasobliwego na grobie rodziny Rysiów z 1933 roku oraz figura aniołka na grobie 20-letniej Weroniki Pazdurowej. Najstarsze zachowane groby pochodzą z końca drugiej dekady XX wieku, co świadczy o jego długiej historii i tradycji.

Cmentarz, choć stosunkowo niewielki, stanowi ważne miejsce pamięci i spoczynku dla lokalnej społeczności, oferując zarówno historyczne wartości, jak i spokojne miejsce do refleksji.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online