Cmentarz Maki Czerwone – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Maki Czerwone Kraków

Na cmentarzu Maki Czerwone w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Maki Czerwone w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Maki Czerwone

Nasze usługi - cmentarz Maki Czerwone

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Maki Czerwone w Krakowie:

Cmentarz Maki Czerwone w Krakowie

Cmentarz, zarządzany przez Zarząd Cmentarzy Komunalnych od 1985 roku, został prawdopodobnie założony w 1917 roku przy Zakładzie Psychiatrycznym. Na tym cmentarzu pochowani są zarówno anonimowi pacjenci, jak i personel medyczny, w tym lekarze i pielęgniarki tego zakładu. Znajduje się tu również wspólna mogiła, oznaczona obeliskiem, upamiętniająca pacjentów szpitala kobierzyńskiego, którzy padli ofiarą hitlerowskiej egzekucji w 1942 roku.

Najstarszym grobem na cmentarzu jest mogiła Marii Juchniewiczowej, siostry Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Grób ten został odnowiony z okazji 80. rocznicy jej śmierci, co stanowi ważny element pamięci historycznej tego miejsca.

Cmentarz zajmuje powierzchnię 1,27 hektara, będąc istotnym miejscem pamięci o osobach związanych z dawnym Zakładem Psychiatrycznym oraz tragicznymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online