Cmentarz Wola Duchacka – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Wola Duchacka Kraków

Na cmentarzu Wola Duchacka w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Wola Duchacka w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Wola Duchacka

Nasze usługi - cmentarz Wola Duchacka

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Wola Duchacka w Krakowie:

Cmentarz Wola Duchacka w Krakowie

Cmentarz założony w 1922 roku zajmuje powierzchnię 1,25 hektara i posiada bogatą historię, sięgającą niemal stu lat. W 1939 roku na jego terenie wybudowano kaplicę cmentarną, która stanowi centralny punkt tego miejsca pamięci.

Na cmentarzu znajduje się także krzyż postawiony w 1992 roku z inicjatywy mieszkańców Woli Duchackiej i Łagiewnik. Krzyż ten upamiętnia ofiary zbrodni katyńskiej oraz Polaków poległych w obozach zagłady i na frontach świata w latach 1939-1945. Jest to symbol hołdu i pamięci o tragicznych wydarzeniach II wojny światowej, który stanowi ważny element historyczny dla lokalnej społeczności.

Cmentarz, choć nie największy, pełni ważną rolę w lokalnej społeczności, będąc miejscem spoczynku wielu pokoleń mieszkańców oraz świadkiem ważnych wydarzeń historycznych. Jego spokojna atmosfera oraz dobrze utrzymane alejki i nagrobki czynią go miejscem godnym odwiedzenia i refleksji.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online