Cmentarz Grębałów – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Grębałów Kraków

Na cmentarzu Grębałów w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Grębałów w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Grębałów Kraków

Nasze usługi - cmentarz Grębałów

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Grębałów w Krakowie:

Cmentarz Grębałów w Krakowie

Cmentarz Grębałów w Krakowie, który zajmuje obszar 25,36 hektarów, jest miejscem pochówku około 28 tysięcy osób. Pierwsze pochówki miały tu miejsce w październiku 1964 roku, a od tamtej pory liczba grobów systematycznie wzrasta. Cmentarz składa się z dwóch kwater, które są przeznaczone dla członków ZBoWiD, oraz innych sektorów, w których spoczywają zwykli mieszkańcy Krakowa, a także postaci z historii Polski, takie jak ofiary stanu wojennego – Bogdan Włosik i Ryszard Smagur.

Po poszerzeniu w latach 70. XX wieku, cmentarz zajmuje obszar pomiędzy ulicą Kocmyrzowską, Darwina oraz fortem w Grębałowie, co uniemożliwia jego dalsze powiększanie. Zarząd cmentarza leży w rękach Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie, który posiada również budynek administracyjny oraz Salę Pożegnań na terenie cmentarza. Na terenie cmentarza znajduje się również kaplica, jednak nie ma ona swojego proboszcza, a pogrzeby odprawiane są przez księży z poszczególnych parafii. Do cmentarza prowadzi 6 wejść, w tym podwójne od strony bramy głównej przy ulicy Darwina.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online