Cmentarz Kobierzyn – Lubostroń – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Kobierzyn - Lubostroń Kraków

Na cmentarzu Kobierzyn – Lubostroń w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Kobierzyn – Lubostroń w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Kobierzyn Lubostroń

Nasze usługi - cmentarz Kobierzyn - Lubostroń

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Kobierzyn – Lubostroń w Krakowie:

Cmentarz Kobierzyn - Lubostroń w Krakowie

Cmentarz Kobierzyn-Lubostroń, położony na obrzeżach Krakowa w dzielnicy VIII Dębniki, został założony w 1933 roku. Zajmuje powierzchnię 0,42 hektara i początkowo był cmentarzem parafialnym należącym do parafii Matki Bożej Królowej Polski w Kobierzynie. Wśród pochowanych znajduje się ks. kanonik Lupa, pierwszy proboszcz miejscowej parafii i więzień obozów hitlerowskich​​​.

Obecnie cmentarz funkcjonuje jako nekropolia komunalna, zarządzana przez Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie. Jest to niewielki, ale ważny cmentarz dla lokalnej społeczności, który znajduje się w sąsiedztwie rozwijających się osiedli Ruczaju. Dostęp do cmentarza jest możliwy od ulicy Lubostroń, a jego położenie zapewnia spokojną i cichą atmosferę sprzyjającą refleksji​

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online