Cmentarz Bronowice – Sprzątanie i mycie grobów

Opieka nad grobami - Cmentarz Bronowice Kraków

Na cmentarzu Bronowice w Krakowie oferujemy wszystkie nasze usługi w tym m.in. sprzątanie i mycie grobów, stałą opiekę nad grobami, mycie grobów myjką ciśnieniową, montaż ławeczki / obudowy grobu ziemnego, obsypanie grobu grysem, liternictwo nagrobne, usługi kamieniarskie itd.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, dzięki czemu groby Państwa bliskich będą zawsze utrzymane w nienagannym stanie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszych usług na cmentarzu Bronowice w Krakowie, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w każdej sprawie związanej z utrzymaniem grobów.

Cmentarz Bronowice Kraków

Nasze usługi - cmentarz Bronowice

Sprawdź wszystkie usługi jakie oferujemy na cmentarzu Bronowice w Krakowie:

Cmentarz Bronowice w Krakowie

Cmentarz Bronowice to krakowski cmentarz, który powstał w 1909 roku jako cmentarz parafialny. Znajduje się na stoku wzgórza Pasternik, na powierzchni 2,47 ha. Obecnie jest to cmentarz komunalny, na którym pochowano ponad 8 tysięcy osób.

Cmentarz Bronowice jest związany z legendarną epoką literacką „Młodej Polski”. Właśnie na cmentarzu Bronowice znajduje się grobowiec rodziny Tetmajerów. To w nim pochowany został poległy w 1920 roku na Wołyniu porucznik ułanów Jan Kazimierz Tetmajer. Na cmentarzu znajduje się również grób jego ojca, Włodzimierza Tetmajera, znanego poety, malarza i polityka, słynnego gospodarza w „Weselu” Wyspiańskiego. W pobliżu grobu Tetmajerów znajduje się grób Lucjana Rydla i jego siostry Heleny, dzieci poety.

Na Cmentarzu Bronowice pochowani są także znani naukowcy i artyści. Wśród nich warto wymienić: iranistę Franciszka Machalskiego, etnografa Jana Stanisława Bujaka, archeologa Grzegorza Leńczyka oraz scenografa Kazimierza Łaskawsiego. Cmentarz jest również miejscem spoczynku wielu żołnierzy Legionów, Wojska Polskiego oraz Armii Krajowej.

Obsługujemy również cmentarze:

Aktualne promocje

Aby nie przegapić żadnej promocji, śledź nasze social media oraz zapisz się do newslettera.

Zamów usługi cykliczne i oszczędź
Zapisz się do newslettera
Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj

8% zniżki na pierwsze zamówienie*

* Nie łączy się z innymi promocjami.

Nasze certyfikaty:

  • Laur zaufania

Nasze usługi ubezpiecza:

  • Ergo Hestia

Pisali o nas:

  • Gazeta Krakowska
  • Gazeta
  • Kraków Nasze Miasto
Zadzwoń
Zamów online