Cmentarz Prokocim – Sprzątanie i mycie grobów

Czyszczenie grobów - Cmentarz Prokocim w Krakowie

Cmentarz Prokocim znajduje się w południowo-wschodniej części Krakowa, na terenie Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim przy ul. Bieżanowskiej 147. Został założony w 1917 roku dla parafii Matki Bożej Dobrej Rady. Jego powierzchnia wynosi 3,03 ha.

Nasza firma oferująca sprzątanie, mycie grobów oraz opiekę nad grobami świadczy usługi na Cmentarzu Prokocim. Jest to dobra alternatywa dla osób, które pracują wiele godzin w trakcie tygodnia i nie mają możliwości zadbania osobiście o groby swoich bliskich.

Sprzątanie grobów 24 Kraków

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne sprzątanie grobów

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe sprzątanie grobów, które obejmuje m.in. czyszczenie nagrobków, usuwanie liści, gałęzi i innych zanieczyszczeń, a także pielęgnację roślin. Dbamy o każdy detal, aby groby Twoich bliskich były zawsze zadbane i piękne.

Mycie grobów

Oferujemy również mycie grobów za pomocą specjalistycznych detergentów i narzędzi. Usuwamy osady, zabrudzenia oraz zacieki, aby Twój bliski mógł spoczywać w czystości i godności.

Stała opieka nad grobami

Jeśli potrzebujesz stałej opieki nad grobem Twojego bliskiego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy regularne sprzątanie i pielęgnację grobu w wybranej przez Ciebie częstotliwości.

Cmentarz Prokocim w Krakowie

W roku 1917 ksiądz Wilhelm Gaczek poświęcił teren, na którym powstał Cmentarz Prokocim. Budową cmentarza kierował Władysław Różycki, który zmarł w 1917 roku i został pochowany na tym cmentarzu.

W 1925 roku, podczas plantowania okolicznych terenów, natrafiono na prehistoryczne cmentarzysko całopalne z około 500 urnami z epoki brązu, z około 1300-800 lat p.n.e. Znaleziska zabezpieczono i przekazano do Muzeum Archeologicznego Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie.

Na Cmentarzu Prokocim znajduje się kapliczka ufundowana przez wójta Prokocimia Jakuba Ziętarę w 1861 roku, przeniesiona na cmentarz z pól zajętych pod zabudowę mieszkaniową w 1962 roku. Wśród osób pochowanych na Cmentarzu Prokocim znajduje się m.in. ks. Bonifacy Woźny – proboszcz prokocimski, więzień obozów koncentracyjnych w Oświęcimiu i Dachau.

Sprzątanie grobów 24 Kraków
Sprzątanie grobów Kraków

Złóż zamówienie już teraz

Nie zwlekaj i załóż zamówienie na sprzątanie grobu już teraz! W sezonach takich jak okres przed Wielkanocą, po zimie, 1 listopada oraz przed świętem Bożego Narodzenia mamy bardzo dużo zamówień. Zamówienia przyjmujemy w kolejności złożonych zamówień na naszej stronie lub telefonicznie.

Zamówienie online
Zadzwoń