Cmentarz Prądnik Czerwony (Batowice) – Sprzątanie i mycie grobów

Czyszczenie grobów - Prądnik Czerwony (Batowice) w Krakowie

Warto zadbać o groby naszych bliskich i wybitnych postaci z historii Polski, które znajdują się na Cmentarzu Prądnik Czerwony – Batowice. Nie każdy jednak może regularnie odwiedzać nekropolię i utrzymywać groby w czystości i porządku. W takiej sytuacji pomocą może być firma, która oferuje usługi sprzątania, mycia grobów i opieki nad nimi.

Jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu czystości i porządku na grobach Twoich bliskich oraz szukasz wiarygodnego i profesjonalnego partnera, skorzystaj z usług naszej firmy. Oferujemy sprzątanie, mycie grobów i opiekę nad nimi, co jest nie tylko sposobem na utrzymanie czystości na cmentarzu, ale również wyrazem szacunku i pamięci dla zmarłych.

Sprzątanie grobów 24 Kraków

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne sprzątanie grobów

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe sprzątanie grobów, które obejmuje m.in. czyszczenie nagrobków, usuwanie liści, gałęzi i innych zanieczyszczeń, a także pielęgnację roślin. Dbamy o każdy detal, aby groby Twoich bliskich były zawsze zadbane i piękne.

Mycie grobów

Oferujemy również mycie grobów za pomocą specjalistycznych detergentów i narzędzi. Usuwamy osady, zabrudzenia oraz zacieki, aby Twój bliski mógł spoczywać w czystości i godności.

Stała opieka nad grobami

Jeśli potrzebujesz stałej opieki nad grobem Twojego bliskiego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy regularne sprzątanie i pielęgnację grobu w wybranej przez Ciebie częstotliwości.

Cmentarz Prądnik Czerwony (Batowice) w Krakowie

Cmentarz Prądnik Czerwony – Batowice to jedna z dwóch nekropolii założonych po wojnie w związku ze znacznym rozwojem terytorialnym i demograficznym Krakowa. Zlokalizowany jest na gruntach dzielnicy Prądnik Czerwony, a jego potoczna nazwa wzięła swój początek od wsi Batowice, obecnie włączonej w granice Krakowa.

Na Cmentarzu Prądnik Czerwony – Batowice pochowani są m.in. Andrzej First, Bogdan Łyszkiewicz, Andrzej Zaucha, Michał Łysek, Wincencja i Kornelia Polówne, Małgorzata Świrska. Cmentarz ma swoją kwaterę dla żołnierzy Wojska Polskiego i Armii Krajowej.

Pierwsze pochowanie odbyło się tutaj w lipcu 1966 r. Na cmentarzu znajdują się kolumbaria na urny, a rocznie odbywa się około 1600 pogrzebów. W 1978r. wybudowano budynek administracyjny wraz z niewielkim pomieszczeniem, które zaadaptowano na kaplicę cmentarną. W październiku 1998r. ukończono prace nad obiektem ceremonialno-administracyjnym, wg projektu znanego krakowskiego architekta, Romualda Loeglera. Obecnie zajmuje on powierzchnię 41,75ha.

Sprzątanie grobów 24 Kraków
Sprzątanie grobów Kraków

Złóż zamówienie już teraz

Nie zwlekaj i załóż zamówienie na sprzątanie grobu już teraz! W sezonach takich jak okres przed Wielkanocą, po zimie, 1 listopada oraz przed świętem Bożego Narodzenia mamy bardzo dużo zamówień. Zamówienia przyjmujemy w kolejności złożonych zamówień na naszej stronie lub telefonicznie.

Zamówienie online
Zadzwoń