Cmentarz Podgórski – Sprzątanie i mycie grobów

Czyszczenie grobów - Cmentarz Podgórski w Krakowie

Cmentarz Podgórski utworzono w 1900 roku dla ludzi z Podgórza i okolicznych wsi, gdy na Starym Cmentarzu Podgórskim skończyły się miejsca i nie dało się go powiększyć. Jest on usytuowany na malowniczym terenie u podnóża kopca Krakusa. W okresie od 1905 do 1907 roku wybudowano tam dom przedpogrzebowy z połączoną kaplicą, który wciąż spełnia swoją rolę. Cmentarz był kilkakrotnie powiększany, a teraz zajmuje powierzchnię 8,33 hektarów.

Jeśli szukasz profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zajmie się czyszczeniem i opieką nad grobami Twoich bliskich, skorzystaj z usług naszej firmy oferującej sprzątanie, mycie grobów oraz opiekę nad grobami. To sposób na zachowanie czystości i porządku na cmentarzu, a także wyraz szacunku i pamięci wobec zmarłych.

Sprzątanie grobów 24 Kraków

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalne sprzątanie grobów

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe sprzątanie grobów, które obejmuje m.in. czyszczenie nagrobków, usuwanie liści, gałęzi i innych zanieczyszczeń, a także pielęgnację roślin. Dbamy o każdy detal, aby groby Twoich bliskich były zawsze zadbane i piękne.

Mycie grobów

Oferujemy również mycie grobów za pomocą specjalistycznych detergentów i narzędzi. Usuwamy osady, zabrudzenia oraz zacieki, aby Twój bliski mógł spoczywać w czystości i godności.

Stała opieka nad grobami

Jeśli potrzebujesz stałej opieki nad grobem Twojego bliskiego, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy regularne sprzątanie i pielęgnację grobu w wybranej przez Ciebie częstotliwości.

Cmentarz Podgórski w Krakowie

Cmentarz Podgórski jest miejscem, gdzie znajdują się trzy pomniki pamięci. Pierwszy z nich to głaz, który upamiętnia pochowanych żołnierzy armii austriackiej z okresu 1914-1918. Drugi to pomnik legionistów 1, 2 i 3 Brygady, a trzeci to pomnik harcerzy III Drużyny Podgórskiej, którzy zginęli podczas okupacji.

Wśród osób pochowanych na Cmentarzu Podgórskim można wymienić m.in. Antoniego Matecznego – budowniczego, Tadeusza Szafrana – znanego artystę, ceramika, Andrzeja Swaryczewskiego – architekta i badacza zabytków Krakowa, Janinę Ipohorską – pisarkę i redaktorkę „Przekroju”, Eugeniusza Ralskiego – profesora Akademii Rolniczej, Pawła Turnusa – malarza i rzeźbiarza, oraz Józefa Kałużę – sportowca i olimpijczyka.

Sprzątanie grobów 24 Kraków
Sprzątanie grobów Kraków

Złóż zamówienie już teraz

Nie zwlekaj i załóż zamówienie na sprzątanie grobu już teraz! W sezonach takich jak okres przed Wielkanocą, po zimie, 1 listopada oraz przed świętem Bożego Narodzenia mamy bardzo dużo zamówień. Zamówienia przyjmujemy w kolejności złożonych zamówień na naszej stronie lub telefonicznie.

Zamówienie online
Zadzwoń